وبلاگ هميار وب
آموزش بازاريابي اينترنتي | آموزش كسب و كار اينترنتي
نويسندگان
لينک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 21379

همگام با رشد سريع اينترنت و استفاده روز افزون مردم از آن براي تهيه مايحتاج خود از طريق اينترنت، استفاده از وب سايت‌هايي براي خريد آنلاين بيمه هم بيشتر شده است.

همين استقبال مردم از خريد آنلاين بيمه باعث شده تا اين روزها كمتر كسي براي خريد و تمديد بيمه‌نامه، ترافيك و گرماي هوا را تحمل ‌كند و براي خريد پوشش بيمه‌اي به صورت سنتي از نمايندگي‌هاي بيمه زمان و انرژي زيادي را هدر ‌دهد.

سامانه اينترنتي خريد آنلاين بيمه ازكيـ ، همگام با تحولات جديد در صنعت بيمه و حركت شركت‌هاي بيمه به سمت حضور آنلاين، امكانات فراواني را در زمينه انواع بيمه‌ها براي كاربران و مشتريان خود فراهم آورده است.

امكان مقايسه آنلاين و رقابت در هر صنعتي باعث بهبود كيفيت محصول يا ارائه خدمات بهتر مي‌شود و تحولات بزرگي را ايجاد مي‌نمايد؛ اين امر هميشه به نفع اقشار مختلف مردم به‌خصوص كاربران آنلاين خواهد بود.

سايت‌هاي مقايسه و خريد آنلاين بيمه يا  Insurance Aggregator‌ ها‌

ازكيـ به عنوان يك وب‌سايت‌هاي مقايسه و خريد آنلاين بيمه، از طريق گردآوري سطح وسيعي از اطلاعات درباره بيمه و شركت‌ها‌ي مختلف بيمه‌اي و همچنين امكان مقايسه اين شركت‌ها از نظر قيمت، سرعت عمل در پرداخت خسارت و ميزان رضايتمندي مشتريان، شرايطي را فراهم آورده تا كاربران با آگاهي كامل و ديدي باز بتوانند با توجه به نياز، بودجه، شرايط و خواسته‌هاي خود بهترين و مناسب‌ترين بيمه را خريداري نمايند.

براي آشنايي بيشتر شما قصد داريم در ادامه به برخي از امتيازات خريد آنلاين بيمه اشاره‌اي داشته باشيم:

حق انتخاب در خريد آنلاين بيمه

يكي از مزاياي مهم خريد اينترنتي بيمه قدرت بالاي انتخاب در ميان طيف گسترده‌اي از طرح‌ها‌ در شركت‌ها‌ي مختلف بيمه‌گر است.

كاربران به جاي آنكه محدود به يك يا چند نمايندگي بيمه باشند، مي‌توانند به حجم بالايي از اطلاعات در زمينه شرايط شركت‌ها‌ي مختلف دسترسي داشته باشند. اين ويژگي مي‌تواند روند انتخاب را ساده تر نمايد.

همچنين باعث ايجاد رقابت بين بيمه‌گران در جهت افزايش سطح خدمات، همچنين بهبود و سرعت در پرداخت خسارت‌ها مي‌شود. اين حق انتخاب توسط شركت ازكيـ در اختيار كاربران قرار گرفته است.

خريد آنلاين بيمه

خريد آنلاين بيمه

مقايسه آسان شركت‌هاي بيمه

در مقايسه با خريد سنتي، خريد آنلاين بيمه به خريداران اين امكان را مي‌دهد كه به‌راحتي چند شركت بيمه را در كنار هم مقايسه كنند، اين كار بسيار ساده تر از مراجعه به چندين نمايندگي بيمه مختلف و به ياد سپردن شرايط و مزايا و معايب هريك از آنهاست.

يكي از برتري‌ها‌ي فروش آنلاين بيمه ، امكان نمايش بازخورد مشتريان است، زيرا شما در سايت ازكيـ مي‌توانيد از ميزان رضايتمندي مشتريان هريك از شركت‌ها‌ي بيمه در زمينه قيمت، سرعت در پرداخت خسارت، خدمات ارائه شده و ساير موارد مطلع شويد.

 
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۴:۳۲ ] [ مهتاب جوان ]
[ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب