وبلاگ هميار وب
آموزش بازاريابي اينترنتي | آموزش كسب و كار اينترنتي
نويسندگان
لينک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 21379

آيا شما هم ميدانيد كه يكي از مهم ترين بخش ها در دنياي امروزه كه در واقع دنياي تكنولوژي است استفاده از سايت هاي و كسب و كار آنلاين است. ميدانيد كه در واقع وظيفه شما به عنوان يك صاحب شركت اين است كه بتوانيد عده بسياري را به يك كسب و كار جذب كنيد و اين كار ممكن نخواهد بود الي زماني كه شما بتوانيد افزايش بازديد سايت را انجام دهيد. در كنار افزايش بازديد سايت، سئو سايت نيز حائز اهميت است چرا كه در نهايت باعث مي شود تا زماني كه يك كاربر لغت و يا عبارتي را در گوگل سرچ مي كند اول به سايت شما برسد. در واقع ما در اين بخش مي خواهيم شما را با تكنيك هاي كاربردي در زمينه افزايش بازديد سايت آشنا كنيم پس با ما همراه شويد.

چرا افزايش بازديد سايت؟

افزايش بازديد سايت در واقع يكي از مهم ترين كارهايي است كه شما بايد به عنوان صاحب يك وب به آن دقت كنيد. اگر شما هم صاحب يك كسب و كار آنلاين هستيد بايد بدانيد كه افزايش بازديد سايت در اين زمينه به شما كمك مي كند كه سايت خود را معروف كنيد. در واقع اصل قضيه اين است كه شما هرچقدر هم وبسايت عالي و خوبي داشته باشيد، تا زماني كه وب سايت شما بازديد هاي مناسب نداشته باشد و ترافيك خود را دريافت نكند خيلي براي شما كارآمد نخواهد بود و در واقع سودي براي شما نخواهد داشت. پس به همين دليل است كه در كنار آموزش بهينه سازي سايت، نحوه افزايش بازديد سايت هم مورد بررسي قرار مي گيرد.

افزايش بازديد سايت

توليد محتوا براي سايت از جمله بخش هاي افزايش بازديد سايت است!

اگر ميخواهيد سايتي پر مخاطب داشته باشيد، بايد بتوانيد افراد را به سمت خود بكشانيد. اگر بتوانيد مقالاتي را تهيه كنيد كه در حوزه كاري شما داراي طرفداران زياد هستند در واقع ميتوانيد اين كار را انجام دهيد و به افزايش بازديد سايت خود هم كمك كنيد. عده بسياري در اين زمينه تصور مي كنند كه تنها نوشتن يك مقاله خوب مي تواند به شما در اين زمينه كمك كند اما آنچه كه بايد بدانيد اين است كه شما بايد محتواي سئو شده بنويسيد. اما منظور از مقاله سئو شده چيست؟ زماني كه شما يك مقاله را تاليف مي كنيد، اين مقاله از جهات بسياري توسط گوگل مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورتي كه مناسب باشد تاييد خواهد شد. در اين حال گفته مي شود كه توليد مقاله سئو شده به شما در افزايش رتبه و همچنين افزايش بازديد سايت كمك خواهد كرد.

ايبوك بنويسيد!

دقت داشته باشيد كه عده بسياري تصور مي كنند كه نوشتن يك كتاب كه به صورت الكترونيكي تاليف شده باشد، كار سختي است اما شما ميتوانيد اين كار را به راحتي انجام دهيد. در واقع شما ميتوانيد دقيقا همان مقالاتي را كه در سايت خود منتشر كرده ايد به صورت يك كتاب الكترونيكي در بياوريد و در نهايت هم اين كار به شما كمك خواهد كرد كه مخاطبين بيشتري را به سمت خود جذب كنيد.

زماني كه شما در واقع كار خود را به صورت كتاب هاي الكترونيكي چاپ مي كنيد، عده بيشتري به سمت وبسايت شما سرازير خواهند شد. در واقع اين افراد به شما كمك مي كنند كه بتوانيد در راه افزايش بازديد سايت خود قدمي برداريد چرا كه با دانلود و گسترش ايبوك هاي شما در نهايت اين شماييد كه معروف خواهيد شد.

افزايش بازديد سايت

 

از مدياها كمك بگيريد!

يكي از راه هايي كه ميتوانيد در اين زمينه اقدام به افزايش بازديد سايت كنيد اين است كه از مدياها كمك بگيريد. مدياها در واقع به شما كمك خواهند كرد كه افرادي كه حوصله خواندن ندارند را نيز  به سايت خود بكشانيد. همانطور كه ميدانيد نه همه مردم علاقه مند به خواندن هستند و عده اي هم در اين بين تنها چيزي كه مدنظر دارند اين است كه بتوانند براي چندين ثانيه به چشم خود استراحت دهند و خواندن را كنار بگذارند. در اين حال مي توان گفت كه مدياها در واقع كمك بزرگي براي اين افراد هستند چرا كه اين امكان را براي شما فراهم خواهند كرد كه به راحتي محتواهاي خود را به صورت صوتي و تصويري در اختيار علاقه مندان قرار دهيد و اين كار به نوبه خود باعث مي شود كه افزايش بازديد سايت شما محقق شود و سايت شما به عنوان بهترين هاي گوگل شناخته شود!

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۲۷:۰۶ ] [ مهتاب جوان ]

رپورتاژ آگهي رايگان يكي از خدماتي است كه وب سايت هاي بزرگ و پربازديد، امروزه به وب سايت هايي كه قصد افزايش بازديدكننده گان خود را دارند، مي دهند. وب سايت هايي كه رنك بالايي در SERP دارند شرايطي را براي سايت هاي ديگر قرار مي دهند تا آن ها نيز با قرار دادن رپورتاژ آگهي خود در وب سايت، بازديدكنندگان زيادي را به سمت خود جذب كنند.

افزايش بازديد كنندگان وب سايت و بالا رفتن آمار بازديد آن، از خدماتي است كه يك رپورتاژ آگهي رايگان مي تواند به وب سايت و كسب و كار شما ارائه دهد. البته كه همين دو مورد به راحتي توانسته وب سايت هاي زيادي را مانند بست فارسي به رنك هاي اول نتايج جستجوي گوگل و موفقيتي كه انتظار آن را داشته برساند.

رپورتاژ آگهي چيست؟

رپورتاژ آگهي رايگان ماهيت كلي رپورتاژ آگهي را دارد. ولي در برخي موارد با هم تفاوت هايي دارند. در رپورتاژ آگهي كه به صورت رايگان وجود دارد برخي از وب سايت ها مانند bestfarsi خدمات تبليغاتي فوق العاده اي را براي بازه زماني خاص و يا براي برخي وب سايت هايي كه ويژگي هاي خاصي دارند، قرار مي دهد.

رپورتاژ آگهي در چارچوب تبليغات اينترنتي و سئو وب سايت به عنوان يك گزارش براي معرفي كسب و كار يا وب سايت در سايت هايي مانند بست فارسي مطرح شده است و بصورت يك حبر تبليغاتي منتشر مي شود. سايت بست فارسي كه توسط وحيد قمصري ابداع شده است، بهترين ها را در دنياي اينترنت به شما معرفي كرده و يكي از خدماتي كه مي تواند به كسب و كار هاي مختلف ارائه دهد، رپورتاژ آگهي رايگان است.

رپورتاژ آگهي معمولا به صورت عكس، متن و ويديو مي تواند خدمات شما را به بازديد كنندگان مختلف ارائه دهد. هر رپورتاژ در هر قالب، بايد بر اساس قوانين و چارچوب هايي باشد كه توسط وب سايت ارائه دهنده خدمات رپورتاژ مانند bestfarsi وحيد قمصري، تعيين مي شود.

بهبود سئو با رپورتاژ آگهي رايگان

مهم ترين هدف سئو سايت بالا بردن بازديد كنندگان وب سايت و در نتيجه رسيدن به رتبه هاي اول صفحات جستجوي گوگل است. حال اين روزها يكي از راهكارهايي كه مي تواند بر سئو وب سايت و رتبه شما در صفحه نتايج جستجو كمك كند، رپورتاژ آگهي رايگان است. اين آيتم مي تواند روند بهبودگونه اي براي سئو و بهينه سازي وب سايت شما انجام دهد.

در محتواي رپورتاژ سه تا پنج كلمه كليدي به وب سايت شما لينك مي شود كه اين مي تواند بازديد زيادي را براي شما به ارمغان بياورد.

بر اساس جديدترين بروز رساني هاي گوگل دريافت لينك از مطالب مرتبط در سايت هاي پربازديد با اتوريتي بالا، تاثيرگذاري خاصي در ارتقاء رتبه سايت شما در گوگل مي گذارد .

همچنين اين تنها روش تبليغاتي است كه هيچ وقت قديمي نشده و با بروز رساني آن مي توانيد افزايش بازديد سايت خود را روز به روز بيشتر كنيد.

وب سايت bestfarsi وحيد قمصري در خدمات رپورتاژ آگهي به صورت رايگان خدمات فوق العاده اي را با قالب خاص خود به شما ارائه مي دهد. در ادامه با نوعي از اين رپورتاژ آشنا مي شويم.

خدمات رپورتاژ آگهي بست فارسي

وب سايت وحيد قمصري با تيم متخصص خود در زمينه توليد محتوا و تحليل و بررسي وب سايت ها در دنيا اينترنت، برترين ها را به كاربران اينترنتي معرفي مي كنند. بهترين ويژگي گروه bestfarsi تحليل وب سايت ها در حوزه هاي مختلف است. شما با مراجعه به وب سايت بست فارسي مي توانيد بهترين انتخاب ها را در حوزه هايي مانند فروش بليط، سايت خبري، دانلود فيلم و ... داشته باشيد. اين وب سايت بهترين ها را به صورت top10 مانند مثال زير به كاربران معرفي مي كند:

 

ويژگي رپورتاژ آگهي رايگان بست فارسي

وب سايت bestfarsi  وحيد قمصري در زمينه رپورتاژ آگهي فعاليت گسترده اي داشته و سعي دارد تا بازديد گسترده وب سايت خود را با ديگران به اشتراك بگذارد. شما با قرار دادن رپورتاژ در اين سايت اگر توسط تيم متخصص آقاي قمصري مورد تاييد قرار بگيريد، مي توانيد به عنوان بهترين ها در بين وب سايت هاي ايراني معرفي شويد. يكي از ويژگي هاي فوق العاده رپورتاژ آگهي رايگان وحيد قمصري، قرار گرفتن در كنار معرفي بهترين وب سايت هاي ايراني است كه اين جريان مي تواند، بازديد بسيار بالايي را براي شما به ارمغان آورد.

 


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۲:۴۴ ] [ مهتاب جوان ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لينک هاي تبادلي
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب